Vyhrajte v naší soutěži 2 přípravky řady PROTECT francouzské dermokosmetické značky A-DERMA, které vaši kůži ochrání před působením UVA a UVB zářením, posílí kožní bariéru a zabezpečí ochranu buněk – Sprej SPF 50+ a Reparační mléko po opalování.

A-DERMA je francouzská dermokosmetická značka s přírodní rostlinnou účinnou látkou, která více než 30 let pečuje o křehkou kůži. Kromě bohatého portfolia přípravků na atopickou a suchou kůži nebo přípravků na akné v ní najdete také produktovou řadu A-DERMA PROTECT, která nabízí více než klasické fotoprotekční přípravky.

Jaké jsou výhody přípravků A-DERMA PROTECT?


Přípravky A-DERMA obsahují minimum filtrů, přičemž dokáží zajistit tu nejvyšší ochranu před slunečními paprsky. Jejich složení je vysoce bezpečné a voděodolné. Avšak ochrana filtry před slunečním zářením může být nedostatečná. Laboratoře A-DERMA přidaly do složení inovativní aktivní látku, Olej z výhonků ovsa Rhealba®, bohatý na jedinečnou molekulu lipidu – Barriestolide® s patentovaným účinkem posilující kožní bariéru. Olej z výhonků ovsa Rhealba® má antioxidační účinek a chrání DNA buněk. Navíc poskytuje detoxikační účinek (odstraňuje toxické proteiny v buňkách), což je na trhu sluneční ochrany zcela jedinečné. Všechny přípravky sluneční ochrany A-DERMA PROTECT mají SPF 50+. K dostání jsou exkluzivně v lékárně.


Soutěžní otázka: Jak se jmenuje nová účinná látka obsažená v přípravcích A-DERMA PROTECT, získaná z oleje z výhonků ovsa Rhealba®?


a) Kyselina hyaluronová

b) Barriestolide®

c) UV filtry


3 odpovědi vylosujeme a odměníme balíčkem A-DERMA PROTECT v hodnotě 500 Kč.


Na vaše odpovědi se těšíme do 30. července.


  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:46