O co se v naší velké valentýnské soutěži hraje dnes? O 2 balíčky luxusní kosmetiky NeoStrata a o 1 balíček sluneční kosmetiky Heliocare. Zapojte se do naší soutěže právě dnes!

Co v kosmetických balíčcích, o které můžete soutěžit, najdete?


NeoStrata: Hýčkejte pleť svou i partnerovu pomocí jednokrokového peelingu Smooth Surface Daily Peel z řady RESURFACE s obsahem vysoce účinné kyseliny glykolové. Peeling je vhodný pro domácí použití a lze ho provádět denně. Pleť díky němu získává jemnější strukturu, stává se zářivější a odpočatější. Navíc z ní mizí jemné linky, vrásky, stejně jako nežádoucí akné a komedomy. Po peelingu můžete pleť ještě ošetřit produktem Redness Neutralizing Serum z řady RESTORE, který dovede zklidnit suchou i citlivou pleť a omezit její tendence k červenání. Nejen peeling, ale také sérum mohou samozřejmě používat i pánové, kteří jeho zklidňující a regenerační efekt ocení mimo jiné po holení, kdy bývá jejich pleť zpravidla podrážděná. Více o produktech na www.neostrata.cz.Heliocare: Vyrážíte do hor nebo na exotickou dovolenou? Vyhrajte balíček obsahující kompaktní make-up s vysokým ochranným faktorem SPF 50 a partnerovi s sebou přibalte na cestu opalovací krém se stejně vysokou UV ochranou. Make-up Heliocare color oil-free compact SPF 50 je k dostání ve třech odstínech – Light, Fair a Brown – tudíž si snadno vyberete takový, který se dokonale sladí s tónem vaší pleti a kromě zakrytí drobných nedokonalostí vás spolehlivě ochrání před sluncem.

Opalovací krém Heliocare advanced SPF 50 si pro svou velmi jemnou, krémovou konzistenci a snadné roztírání pro změnu získá vaši drahou polovičku. Krém je vhodný pro všechny typy pleti a poslouží i jako prevence jejího stárnutí. Více o produktech na www.heliocare.cz.Jeden z balíčků můžou vyhrát tři z vás, kdo odpoví na otázku:

Dopřáváte si zimní dovolenou? A trávíte ji v horách, nebo raději odletíte do teplých krajin? Nebo si dovolenou naopak šetříte až na léto?


Na vaše odpovědi se těšíme do 3. února 2018 do 24.00 hodin.

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:27