Na dnešní den jsme pro vás připravili soutěž o peelingy a náramky Mark pro vás i vašeho partnera. Hrát o ně můžete až do 2. února, tak neváhejte!

Dnes můžete v naší velké valentýnské soutěži hrát o 3x valentýnské balení MARK se 4 produkty v celkové hodnotě 1343 Kč. Co v něm najdete?

Pro ni:


MARK Coffee Coconut, 279 Kč (100 g)


Miluješ vůni kokosu? S tímhle peelingem to tím pádem bude láska na první dotyk. S kokosovým MARK scrubem se budeš po celý rok cítit jako na dovolené. Ráno tě příjemně naladí, a po náročném dni se postará o tvé tělo i tvář. Nádherná vůně uklidní také tvé smysly. Je vhodný zejména na dehydrovanou pokožku. Pleť vyživí, změkčí a zvlhčí bez zbytečného ucpávání pórů. Dopřej své kůži výživu a regeneraci!

MARK náramek Howlit, 390 Kč  • Přináší úlevu při nespavosti

  • Udržuje rovnováhu vápníku v těle (příznivě ovlivňuje kosti a zuby)

  • Přináší pokoj od každodenních starostí


Pro něj: MARK for HIM after GYM , 299 Kč (120 g)


Scrub MARK kryje muži záda v každé situaci, ať už po náročném tréninku, nebo po dlouhém dni v práci. Vždyť správný chlap se stará nejen o svoji drahou polovičku, ale i o sebe. Kávový scrub for HIM after GYM díky kombinaci kávy spolu s přírodními složkami aktivně ošetří a zregeneruje jeho pokožku, nezáleží na tom, jak moc si dal do těla. Má stejné pH jako mužská pokožka, takže si spolu dokonale sednou.

MARK náramek Lávový kámen , 375 Kč  • Zlepšuje náladu a potlačuje deprese

  • Pomáhá při problémech pohybového ústrojí

  • Pomáhá při očištění těla nebo boji s obezitou
Chcete peelingy a náramky pro ni i pro něj vyhrát? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku.

Jaké společné účinky mají Lávový kámen a Howlit?
a) bojují proti nespavosti
b) působí proti stresu
c) pomáhají pohybovému ústrojí

Nápovědu najdete na www.markscrub.cz.

Na vaše odpovědi se těšíme do 2. února 24 hodin. 3 autorky správné odpovědi se monou těšit na krásnou výhru pro sebe i partnera!


  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:27