Užijte si péči o vlasy s přípravky Toni&Guy. Balíček v celkové hodnotě 900 Kč, který obsahuje šampon, suchý šampon a stylingový přípravek, můžete vyhrát v naší soutěži.

Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a jeden ze tří balíčků mlže být váš!

Ptáme se: K Valentýnu neodmyslitelně patří i romantické filmy. Jaký je váš nejoblíbenější? Kolikrát jste ho viděla? A díváte se na romantické filmy ráda i se svým partnerem?


TONI&GUY Party Ready Volume Lotion (319,90 Kč)
Pravý stylingový přípravek na každý večírek. Objemné účesy momentálně prožívají svou renesanci, tak buďte u toho. Pro dlouhotrvající lesk a objem aplikujte na suché vlasy a vyfénujte. Váš účes získá opravdový objem a vysoký lesk.

TONI&GUY Glamour suchý šampon pro objem (319,90 Kč)
Suchý šampón je ideální východisko v situacích, kdy není čas na mytí hlavy. Absorbuje přebytečný maz a zanechá vlasy čisté a voňavé. Suchý šampon TONI&GUY pro objem z řady Glamour dodá vaší hřívě jedinečný objem a svěžest! Před použitím jej protřepejte a nastříkejte od kořínků až po konečky. Následně vlasy pročešte.

TONI&GUY Šampon pro jemné vlasy (259,90 Kč)
 

S tímto šamponem bude mít vaše hříva neskutečný objem po každém umytí. Je speciálně určený pro jemné vlasy, které jsou náchylné k rychlému plihnutí. TONI&GUY šampon pro jemné vlasy je šetrný, posiluje vlasová vlákna, čímž dodává účesu plnost, vlasy nezatěžuje a naopak je čistí tím nejjemnějším způsobem.

Na vaše odpovědi se těšíme do 13. února 2018.


  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:34