Starbucks slaví 50 let a vy můžete vyhrát jedinečné hrnečky!

Vyhrajte dva hrnečky Siren Demi Mugs od společnosti Starbucks

První kavárna Starbucks na světě byla otevřena 31. března 1971 na Pike Place Marketu v americkém Seattlu a dnes se jejich celkový počet blíží třiceti tisícům. V České republice si můžeme dopřávat kávové zážitky Starbucks od roku 2008, kdy byla otevřena první kavárna na Malostranském náměstí. Mimo hlavní město se kávové speciality Starbucks začaly podávat poprvé v Ostravě – Nové Karolině, a to roku 2012.

Celkově je nyní v Česku již 51 poboček ve 12 městech. Poslední dvě byly otevřeny během loňského roku, navzdory obtížné pandemické situaci. Jubilejní padesátku přinesla pražská kavárna OC Galerie Harfa, jednapadesátá pobočka pak vznikla ve zcela novém regionu – Karlových Varech. V roce 2019 byla navíc spuštěna služba Starbucks Delivery, která se během pandemie koronaviru stala významným způsobem dodávání kávy až k zákazníkům domů či do kanceláře.

Jak jinak oslavit významné dějinné milníky než skvělou kávou? Letos v březnu je to přesně 50 let, co byla v americkém Seattlu otevřena první kavárna Starbucks. Přijďte si to připomenout jedinečnou směsí Anniversary Blend, která vás okouzlí chutí cedru, nového koření, černého lanýže a estragonu.

Směs Anniversary Blend byla poprvé vytvořena roku 1996 k připomenutí 25. výročí Starbucks a od té doby se pravidelně vrací každé jaro. Letos Starbucks představuje odvážnou směs Anniversary Blend pocházející výhradně z Indonésie, jednoho z nejuznávanějších kávových regionů.

Půl století vynikající kávy můžete oslavit také stylovým dárkem z limitované nabídky šálků, pohárů, tumblerů a lahví. Každý produkt z kolekce 50 Years Of Starbucks v sobě nese kousek historie a poselství značky: “Inspirovat a povznášet lidského ducha, zvlášť s každým šálkem, zákazníkem a prostředím, ve kterém žijeme.”

V kavárnách můžete zakoupit i originální hrnečky z kolekce City Mugs, populární mezi sběrateli po celém světě. První suvenýr v podobě hrnečku s motivem města vznikl roku 1994 a nyní si tuto památku můžete přivézt z každé země, v níž má Starbucks své kavárny. K motivu Prahy, Brna a Ostravy v nejbližších dnech přibydou právě Karlovy Vary.

Pět z vás, kteří nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získá dva hrnečky Siren Demi Mugs od společnosti Starbucks!

Platnost soutěže do 15.4.2021

Otázka:

Kdy nebo s kým a proč, si nejvíce vychutnáte dobrou kávu?”

Kontaktní údajeOvěřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Souhlasím s pravidly soutěže. * Chcete-li se zúčastnit soutěže, musíte vyjádřit souhlas s jejími pravidly.

Opakované zaslání E-MAILU

Pokud vám nedorazil potvrzující e-mail, můžete si jej nechat znovu zaslat.

Módní aréna

Jak to vidí ostatní?
340
957
Taraji P. Henson