Čtyři dny plné zážitků s těmi, které máte nejraději

Místo, kde mohou relaxovat a nasávat příjemnou atmesféru všichni, od nejmenších po největších. Dobrodružství a odpočinek znamenají ten pravý "Family wellness"!



Family wellness - Zdarma v rámci 14!

Neprozradíme zdaleka vše o této největší kryté vodní říši, když řekneme, že Aquaworld je pláž, lázně, spa i wellness v jednom. Ubytování zajišťuje čtyřhvězdičkový hotel s exkluzivními pokoji a rodinnými apartmány. Ale dorazit může i celá velká rodina s babičkou a dědečkem, protože máme k dispozici vícegenerační dvou- a třípokojové apartmány, kde se budou cítit dobře skutečně všichni. Zkrátka Aquaworld Resort Budapest Hotel a vodní říše je dokonalým místem oddechu pro celou rodinu.



Výhodná nabídka: cena již od 513 € / 2 osoby / 3 noci ve standardním pokoji s polopenzí. Pro děti do 14 let ubytování ZDARMA

Platnost: do 30. 06. 2018
Další informace na: www.aquaworldresort.hu/cz


Vyhrajte prodloužený pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v Aquaworld Resort Budapest v Budapešti s neomezeným využitím Aquaparku a Oriental Spa!




Stačí odpovědět na následující otázku a jste ve hře! Neváhejte a zapojte se!

Soutěžní otázka: Kolik dobrodružných tobogánů najdeme v Aquaworldu? V případě, že byste vyhrála, koho vezmete s sebou a proč?

  1. 9

  2. 11

  3. 17




  5:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:53