V balíčku v celkové hodnotě 1484 Kč najdete pořádnou dávku vitality pro ženy! Jde o kombinaci produktů, které vám dodají energii a zároveň přispívají k hormonální rovnováze a zdravému fungování těla.

Září patří – především pro matky školáků – k nejvíce stresujícím měsícům v roce. Právě pro ně (ale nejen pro ně!) jsme připravili soutěž o balíček produktů od značky Ecce Vita. Konec léta i začátek školního roku s ním zvládnete mnohem snáz!

Co v balíčku najdete?


Ašvaganda Bio (290 Kč)


Ašvaganda je keř rostoucí v suchých oblastech Indie a Afriky. Často se jí přezdívá indický ženšen. Pro léčebné účinky se používají kořeny, které mají hořkou chuť. Vyživují a omlazují tkáně, podporují vitalitu a zároveň dodávají tělu potřebnou energii. Známy jsou její silné protistresové a afrodiziakální účinky. Pozitivně působí u bolestivých, zanícených či oteklých kloubů.


Čaj pro harmonizaci hormonů v těle (205 Kč)


Směs bylin podporujících hormonální rovnováhu a normální funkci reprodukčního systému, posilujících imunitní systém, celkové fyzické a duševní zdraví, regeneraci organismu.


Super kolagen na krásnou pleť a kůži a vlasy a pro zdraví kloubů a svalů (989 Kč)


Kolagen přispívá k udržení svěží a zdravé kůže, podporuje správný metabolismus a obsah minerálů v kostech. Zabraňuje degenerování kloubů, má pozitivní vliv na jejich fungování.


Více se o všech produktech dočtete ZDE.


Tři z vás nyní mohou balíček těchto účinných produktů získat. Jak na to? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku: Těšíte se, že konečně začíná školní rok, nebo byste sobě i svým dětem ještě raději dopřála měsíc prázdnin?

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 17:14