Oslavte letos svátek všech zamilovaných ve velkém stylu a překvapte svého partnera nevšedním luxusním dárkem, na jehož výběru si dáte záležet. Máme pro vás tip na takový, který nadchne každého muže - holicí strojek Braun Series 7.

 

Značka Braun v exkluzivním přístroji zkombinovala nadstandardní německou kvalitu s moderním ergonomickým designem a vytvořila holicí strojek, který uspokojí i ty nejnáročnější představy každého muže. Chytrý holicí strojek Braun Series 7 disponuje inteligentní technologií Sonic s deseti tisíci mikrovibracemi za minutu, díky které se dokáže dokonale přizpůsobit konturám tváře. Inteligentní technologie zajistí důkladné, ale šetrné holení, které nepodráždí ani tu nejcitlivější pokožku. Holicí hlavice MacroMotion s několika speciálními prvky a výkyvem až o 40° oholí i ta nejméně dostupná místa. Strojek je možné použít jak na mokro, tak na sucho, s gelem pěnou i vodou.


Braun Series 7, Cena: 9 699 korunChcete pro svého partnera ideální valentýnský dárek? Odpovězte správně na následující soutěžní otázku a vyhrajte luxusní holicí strojek Braun Series 7.


Nápovědu naleznete zde:

Otázka: Kolik specializovaných prvků obsahuje holicí hlava strojku Braun Series 7?

a) 2
b) 3
c) 4

  15:24,  aktualizováno  26. března 2019 9:44