Pestrá sbírka knoflíků se po čase najde téměř v každé domácnosti. Občas se vyplatí do ní sáhnout a vhodné kousky využít k jiným účelům, než je zapínání.


Vtipně zabalené


Provázek ovažte kolem dárku, navlékněte na něj knoflíky a jeho konce zavažte na mašli. Můžete na něj navléknout také jmenovku.
Pro pořádek


Knoflíky přilepte na připínáčky na nástěnku a lepidlo nechte zaschnout. Potom je zapíchejte do kulaté, případně vlastnoručně pomalované korkové nástěnky.
Originální razítka


Velký knoflík připevněte tavným lepidlem na korek. Knoflík namočte v barvě na textil a symetricky jím orazítkujte povlak na polštář – předtím dejte dovnitř lepenku, aby barva neprosakovala. Barvu na textil zafixujte podle návodu výrobce.
Designové přání


Pokud si chcete vyrobit tuto půvabnou pohlednici, nalepte na kartičku formátu A5 vhodným lepidlem několik malých knoflíků tak, aby z nich vznikly dva balonky. Kartičce zaoblete rohy, orámujte ji popisovačem (například Fineliner) a napište na ni přání.Další skvělé tipy a nápady najdete v tině Bydlíme, která je právě v prodeji.KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:27