Veselé dekorace ?s hyacinty, tulipány a narcisy vám domů vnesou dobrou náladu. Sezona těchto kytek vrcholí, je třeba jich využít. Je to snadné a výsledek bude kouzelný.


Život ve sklenici


I když nemáte zahradu, můžete doma pozorovat, jak jarní květiny rostou a pěkně rozkvétají. Cibuloviny, například tulipány a narcisy, nejlépe už s poupaty, vložte do vysoké skleněné vázy, ve které budou mít během svého růstu dostatečný prostor. Dno vázy kolem cibulek vyplňte mechem a udržujte ho stále lehce nasáklý vodou.
Domácí skupinka


Vázy a vázičky dokáží nahradit porcelánové hrníčky, kalíšky nebo jiné kuchyňské nádoby. Květy zakryjí i nějakou tu drobnou nedokonalost. Nostalgický půvab podtrhnou malé skupinky a podpoří ho například háčkovaný ubrousek.
Dřevěná bednička


Nemůžete se dočkat, až vám to pokvete i na balkoně, ale ještě se bojíte, že by kráse uškodily noční mrazíky? Řešením může přenosná dřevěná bednička, kterou naplníte pestrými jarními rostlinami, a kdyby něco hrozilo, přenesete ji do bytu. Můžete ji umístit například i před své domovní dveře. Rostliny v květináčích s odkapovou miskou zabalte do lněné látky, oviňte stuhou a těsně vedle sebe rozestavte do bedničky. Mohl by to být  dokonce pěkný dárek.
Něžná spojení


Květiny v nás dokáží probudit příjemné pocity, a nemusí vůbec jít o velké pugéty a složitá aranžmá. Filigránské jarní rostliny vyniknou v křehkých skleněných vázičkách. Když je ovážete jemnou krajkovou stužkou, bude romantické zátiší perfektní.Další skvělé tipy a nápady najdete v tině Bydlíme, která je právě v prodeji.KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:27