Žebříček TIME 100 každý rok vybírá stovku vlivných ze všech různých odvětví lidské činnosti. I letos je tento výběr velmi zajímavý!

Včera v Lincolnově centru v New Yorku se někteří z TOP 100 sešli a užili si večer plný hudby i přínosných, motivačních proslovů. Mezi hudebními hosty nechyběli Demi Lovato, či John Legend, úžasnou řeč pronesla herečka Viola Davis, která mluvila o tom, jak jsou důležité i negativní momenty v životě člověka, ze kterých si bereme potřebné zkušenosti pro to, aby se nám žilo lépe. Dorazil i devětatřicetiletý syrský politik Raed Saleh, nebo herecké hvězdy Leslie Jones a Margot Robbie. 


Komu že se to dostalo cti v podobě zařazení do přehledu TOP 100 TIME pro rok 2017? Celý seznam naleznete TADY. Zmiňme jen pár zajímavých jmen. Herečky zastupuje mj. Oscarová vítězka Emma Stone, z herců Ryan Reynolds, zpěvačky kromě vystupující Demi Lovato ještě třeba Alicia Keys, a zpěváky zrzoun Ed Sheeran. Do TOP 100 se letos dostali i basketbalista Lebron James, nebo brazilský fotbalista Neymar. Tradičně početné zastoupení mají politice, nechybí britská premiérka Theresa May, americký prezident Donald Trump, či korejský vůdce Kim Čong Un. 


Herečka Viola Davis zažívá letos snový rok!Demi Lovato publikum nadchla svým pěveckým vystoupením!Podívejte se na další stránky na fotky z červeného koberce TIME 100 Gala!


  16:55,  aktualizováno  25. března 2019 18:39