Podobný konzolový stolek můžete objevit třeba v bazaru s nábytkem. Nepřehlédněte ho, ukrývá v sobě skutečně mnoho talentů. Nemusíte ho využít pouze v předsíni na odkládání drobností.


1. V obýváku


Že méně je více? Neplatí to vždy. K tomu, abyste si v obývacím pokoji udělali miniaturní džungli, stačí změnit toaletní stolek na květinový. Na něm můžete vytvořit sestavu vysokých, nízkých i převislých rostlin. Vedle různých sukulentů se báječně vyjímají tilandsie, impozantní difenbachie a pnoucí se břečťan. Kytice tvořená ležérně naaranžovanými tulipány, pryskyřníky a sasankami vnáší do hry barvu a připomíná zátiší starých mistrů.


Náš tip: Tapeta s přírodním dezénem působí za stolkem s květinami dokonale. Bohaté tvary doplní kovové detaily a rostlinné motivy.
2. V ložnici


Od štětců až po chomáčky vaty – u tak dokonale vybaveného toaletního stolku se zaručeně budete cítit příjemně. Praktické: na úzké polici se zvýšeným okrajem (Mosslanda, police na obrázky, 99 Kč, IKEA) budete mít své krémy, parfém, lak na nehty a podobné náležitosti stále po ruce.
3. V kuchyni


Jestliže je na něj trochu místa, osvědčí se úzký stolek i v kuchyni. Před dekoračními dlaždicemi udělá parádu a bude sloužit jako další odkládací plocha. Malé poličky a štukové prvky (z hobby marketu) na stěně poskytují další místo k uložení či vystavení věcí.
Nádherně proměnlivý


S jemným zdobením a skrytou přihrádkou je tento toaletní stolek skutečným skvostem. Pro umocnění romantického starožitného stylu jsme ho nalakovali šedým lakem na dřevo a na několika místech ho lehce obrousili. Další skvělé rady a nápady najdete v tině Bydlíme, která je právě v prodeji. KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM


  4:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:27