Sekty jsou mokem ženami oblíbeným. Už jediný lok dokáže osvěžit a vnést do hektického dne trochu toho slunce. Užijte si letní dny s lahodnou novinkou z dílny Rotkäppchen. Rosé Sec se stane dokonalým společníkem pro různorodé příležitosti – ať už jde o letní zahradní party či piknik s přáteli, elegantní brunch nebo romantickou večeři.

Rotkäppchen Rosé Sec je delikátní sekt vyrobený z pečlivě vybraných modrých odrůd vín z vyhlášených evropských vinic. Díky svému svěžímu a ovocnému buketu spolu s vyrovnanou chutí se výborně hodí k letním sladkostem v podobě ovocných salátů, křehkých zákusků nebo různým sorbetům či zmrzlinám. Perfektně si bude rozumět i s lehkým pokrmem z těstovin, nebo zeleninovým salátem. Nejlépe chutná vychlazený na 6 až 8 °C.

Rotkäppchen Rosé Sec

Pokud plánujete rozlučku se svobodou nejlepší kamarádky, narozeninovou oslavu milované sestry, vybavte se několika lahvemi úžasného Rotkäppchen Rosé Sec. Každá žena jeho osvěžují chuť rozhodně ocení. Navíc nejde o finančně náročnou záležitost, nemusíte se tak bát, že by vám Rotkäppchen Rosé Sec udělal vítr v peněžence. K dostání je od 139 korun.

Rotkäppchen Rosé Sec

Rotkäppchen Rosé Sec

  • Vzhled: světle lososová barva
  • Vůně: svěží, ovocná s tóny lesních jahod
  • Chuť: jemně ovocná se stopou jahod
  • Celkový dojem: živé a osvěžující víno

O Rotkäppchen

Příběh nejoblíbenějšího německého sektu začíná v roce 1856. Za tu dobu prošla společnost mnohými změnami a inovacemi. Je ale několik věcí, které jsou neměnné. Takovou je např. červená barva hrdla láhve sektů evokující červenou kapuci červené karkulky (=  Rotkäppchen), která zůstává ikonickým symbolem tohoto výrobce sektů.

Historie, tradice a spolehlivost jsou pojmy, kterými lze sekty Rotkäppchen nejlépe charakterizovat. Zkušení sklepmistři si po celé generace předávají své znalosti a jejich zručnost se odráží ve výsledné prvotřídní kvalitě. Díky odkazu, který sdílejí, se tak můžete spolehnout na neměnné vlastnosti vín, i navzdory tomu, že sekty vyrábí z cuvée – tedy z různých kombinací různých vinných odrůd z různých vinic.

Témata: víno