Charismatický Ryan patří mezi aktuálně nejpopulárnější a nejobsazovanější herce světa, který má zástupy fanoušků po celém světě.

Ryan Gosling se narodil 12. listopadu 1980, je mu tedy 36 let a je narozený ve znamení Štír. Tento kanadský herec už 6 let žije s hereckou kolegyní Evou Mendes, se kterou má dvě děti.


Filmy s Ryanem stojí za to. Máme pro vás hned 10 tipů, to už je dost hodin filmového zážitku. Tenhle charismatický herecký talent má však snímků, které stojí za to vidět, ještě víc!Vzpomínka na Titány (2000)


První velká filmová role pro Ryana Goslinga. (předtím se prosazoval pouze v prostředí seriálů) Film z prostředí amerického Jihu se sportovní tématikou, konkrétně zpracovávající téma amerického fotbalu. Sportovní drama, které řeší probémy rasové nesnášenlivosti, v tomto případně mezi bělochy a černochy ve Spojených státech. Gosling se potkal na place s hvězdami jako Denzel Washington, nebo Hayden Panettiere. Zdroj fotky: 2000 Walt Disney PicturesSvatý boj (2001)


Mrazivé drama Svatý boj, kde se hlavní hrdina zmítá mezi židovskou vírou a nacistickou ideologií, je zajímavým náhledem na rozporuplnost a temné stránky světa. Obtížnou hlavní roli zvládl Gosling i přes svůj mladý věk na jedničku. Tato poloha ztraceného mladíka v ultrapravicovém extremistickém prostředí mu sedí. Film je potřeba vidět, když na něj budete mít opravdu čas a budete schopní u tohoto psychologického dramatu přemýšlet, abyste si z něj také něco odnesla. V tomto snímku si kromě Ryana zahráli i Summer Phoenix, nebo Billy Zane.Zdroj fotky:  Lions Gate Films


  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:29