Bezvadný materiál na výzdobu nám teď skýtá sama příroda. Bobulky všeho druhu najdeme na trzích, v květinářstvích i na vlastních zahradách.


1. Roztomilé závěsné dekorace


V tomto případě se prezentují různé bobulky rozdělené podle jednotlivých druhů ve své nejlepší formě. Nalepte je tavným lepidlem hustě vedle sebe do vykrajovátka na cukroví ve tvaru srdce. Na provázku je pak zavěste na pěknou větev ve váze.
2. Dotek Asie


Šípkové větvičky a zvonečkovec modrý jsou jednoduše, ale efektně naaranžované ve zlaté váze. Společně s miniaturními šípkovými větvičkami je oviňte drátkem a připevněte jako věneček kolem stébel zvonečkovce.


Tip: Malé svíčky zlaté vázy ještě více rozzáří.
3. Přitažlivá zvonkohra


Když zvolíte vhodné doplňky, může růžový pámelník ?pod skleněným zvonem perfektně vyniknout. Rozhodli jsme se pro retro vzhled a naaranžovali kolem něj vintage dřevěné špulky. Příjemnou zábavu při vytváření vašeho oblíbeného stylu.


Tip:  Dřevěnou špulku ?snadno proměníte ?v originální ? svícen.
4. Přírodní sbírka


Je nádherné, co všechno nám nyní mohou příroda a dobře zásobené květinářství nabídnout. Ostružinové a eukalyptové větvičky se snoubí s jiřinami, zvonečkovcem modrým, jarmankami a hortenziemi v okouzlujícím zátiší. ?Můžete vyložit mísu navlhčenou pěnovou aranžovací hmotou a zapíchat do ní stonky rostlin.


Tip:  Do květinových vazeb můžeme přidat i větvičku ostružiníku. Nevadí, když budou plody trochu zaschlé.Další skvělé tipy a nápady najdete v nové tině Bydlíme, která je právě v prodeji
  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:54