Dvaatřicetiletý princ šel do sebe a my z něj máme (stejně jako jeho rodina) v posledních letech velkou radost!

Dříve byl mladší syn princezny Diany známý jen svými skandály. Doba ale pokročila, on dospěl a pomalu vystupuje ze stínu svého staršího bratra Williama. Uklidnil se a dokázal svou energii věnovat potřebným věcem a nikoliv alkoholovým dýchánkům a vylomeninám jako v minulosti.


V srpnu uplynulo už 19 let ode dne, kdy Harrymu tragicky při autonehodě umřela maminka Diana. V novém rozhovoru Harry řekl, že se s její smrtí asi nikdy úplně nevyrovná, od jistého dne si však zakázal na toto téma přemýšlet, protože stejně osud nezmění. Jedno je jisté, matka by byla na svého syna v roce 2016 velmi pyšná. Princezna byla známá svou podporou boje proti AIDS a její mladší syn teď kráčí v jejích šlépějích. V rámci světového dne AIDS se dokonce nechal před kamerami a objektivy fotoaparátů otestovat na HIV společně se svou kamarádkou, zpěvačkou Rihannou, přímo na Barbadosu. 


To však není všechno. Harry také během svého výletu do afrického Lesotha odstartoval svou charitativní organizace, Sentebale. Ta se zaměřuje na děti v oblastech jižní Afriky (z nichž mnozí už jsou bohužel nakažené) a snaží se jim umožnit zdravý a produktivní život. 


Harrymu se daří i v lásce. Jeho novou vyvolenou je o tři roky starší americká herečka Meghan Markle, kterou můžete znát ze seriálu Suits. 


Podívejte se na video z dokumentu Prince Harry in Africa

>ZDE!