Jednačtyřicetiletá herečka opět ukázala, že moc ráda pomáhá ostatním!

Slavná rodačka z Los Angeles se v posledních měsících ocitla pod palbou kritiky za rozvod s Bradem Pittem. Většina veřejnosti i kolegů z branže se postavila právě za třiapadesátiletého herce, kterému vyjádřili někteří herci podporu také na Zlatých Glóbech. Jak to v jejich vztahu bylo přitom vědí jen Brad a Angelina a je dost krátkozraké někoho z nich odsuzovat za chování k tomu druhému.


Angelina narozdíl od mnoha svých hereckých kolegyň neskáče po většině nabídek a je velmi složité ji získat jako tvář pro některou značku (naposledy před devíti lety Shiseido). Dalo by se to přirovnat spíše k zázraku, protože v posledních letech jednačtyřicetiletá star omezila i počet filmů, ve kterých se objevuje, a většinu času tráví prací pro charitu a staráním se o své početné potomstvo. Je tak velmi překvapující, že ji značka Guerlain získala jako tvář pro svou novou vůni pro ženy, Mon Guerlain!


Thierry Wasser, jeden z nejvlivnějších lidí v Guerlain, se nechal slyšet, že nová vůně evokuje volby, emoce a sny, které ztělesňují moderní ženskost. Jacques Guerlain pak dodal, že firma vytváří parfémy pro ženy, které obdivuje. Tento pán také přidal další velmi zajímavou informaci: Angelina Jolie celý honorář z této spolupráce věnuje na charitu. Nebyl konkrétní, kam peníze poputují, ale jedno je jisté, není to u Angeliny ani poprvé, ani naposled, kdy daruje peníze na dobrou věc.


Vůně se má objevit v prodeji zhruba za dva měsíce. Venku už je dokonce i první (i když ne příliš ukazující) fotografie...

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:18