Správná péče o oblíbené kousky z vašeho šatníku je nesmírně důležitá. Obzvláště pokud chcete, aby bylo stejně zářivé a svěží jako v den, kdy jste si ho pořídili.

Řeč je tentokrát o bílém prádle. Časté praní na něm totiž může zanechat nechtěný šedý nádech. Pokud chcete mít prádlo skutečně bílé, vyzkoušejte speciální dezinfekční odstraňovač skvrn Sanytol Zářivě bílá.


Každá z nás má několik oblíbených oděvů, které ze sebe takřka nesundá. Časté nošení znamená ale i časté praní. Vysoká frekvence praní pak v kombinaci s nevhodnými pracími přípravky může způsobit nežádoucí zašednutí oděvu, a v dlouhodobějším horizontu i výrazně sníženou kvalitu látky. To všechno je poměrně známá věc, ale věděly jste, že je prádlo žádoucí také dezinfikovat? A proč tomu tak je?


Praním oděvů při nízkých teplotách, nezničíme všechny vyskytující se bakterie, viry a plísně. Ty mohou zanechat nepříjemný zápach i na čerstvě vypraném oblečení nebo mohou způsobit podráždění pokožky. Abyste bakterie, viry a plísně spolehlivě odstranily, a přitom dodržely prací pokyny pro údržbu prádla, je dezinfekce na prádlo tím nejlepším možným řešením.Máte šatník plný bílých oděvů, na kterých už delší dobu pozorujete viditelné znaky používání? Sanytol pro vás připravil speciální dezinfekční odstraňovač skvrn Zářivě bílá (MOC – 174,90 Kč). Díky kombinaci enzymů a aktivního kyslíku proniká ho hloubky textilních vláken a účinně odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vaše oděvy navíc zbaví šedého nádechu už od prací teploty 20 °C. Je vhodný i pro ruční praní. Ničí 99,9 % bakterií a dezinfikuje jak vaše oblečení, tak i pračku. Dezinfekční odstraňovač skvrn Zářivě bílá zakoupíte ve většině běžně dostupných drogeriích.


Vyhněte se nechtěnému zašednutí vašeho bílého prádla. S pomocí speciálního přípravku od Sanytolu, průkopníka v dezinfekci prádla, mu zároveň dodáte neodolatelnou a dlouhotrvající svěžest.  14:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:56