Šestadvacetiletá herečka bude mít už navždy se svou osobou spojenou roli Hermiony Grangerové ze ságy Harry Potter!

Jedna z nejslavnějších hereček současnosti ale tuto svou část kariéry zakončila druhým dílem Relikvie smrti už před šesti lety. Rodačka z Paříže se od té doby objevila v devíti filmech a většina z nich stála za to. Pojďte se s námi podívat na kompletní přehled a doplňte si domácí filmografii, pokud jste ještě některý z nich neviděla!Můj týden s Marilyn (2011)


V roce premiéry posledního Harryho Pottera si Emma střihla také vedlejší roli ve filmu o hollywoodské ikoně Marilyn Monroe. Životopisné drama nabídlo velmi intimní pohled na tuto slavnou herečku a sexsymbol 20. století. Americko-britská koprodukce odvedla dobrou práci. V hlavních rolích si zahráli Michelle Williams a Eddie Redmayne. Námětem pro film byly deníky produkčního Colina Clarka. Konkrétně tedy týden, který v nich zachycen nebyl - týden s největší světovou hvězdou, Marilyn Monroe.Zdroj fotky: Getty ImagesCharlieho malá tajemství (2012)


Velkým překvapením bylo hodinu a třičtvrtě trvající romantické drama Charlieho malá tajemství. Film, od kterého vlastně nikdo kromě fanoušků Emmy a druhého hlavního hrdiny, kterého ztvárnil populární Logan Lerman, moc nečekal, nadchnul. Příběh o dospívání teenagera Charlieho, který se vyrovnává s nástrahami života a vlastní psychikou, byl podán velmi zajímavě a Emma ukázala, jak velkou herečkou je a že rozhodně nebude pouze hvězdou jedné role. Pokud chcete vidět příběh naivního outsidera, který trpí duševní poruchou a potkávají ho v životě již v nízkém věku dost tragické situace, pusťte si tento zajímavý snímek.Zdroj fotky: Getty Images