Pokud sledujete alespoň v nějaké formě zprávy, jistě už jste zaznamenala, že před pár dny spáchal frontman skupiny Linkin Park, Chester Bennington, sebevraždu. Připomeňme si největší hity téhle kapely!

V západním světě existuje jen velmi málo lidí, starších osmnácti let, kteří neznají hudební skupinu Linkin Park, nebo o ní aspoň někdy neslyšeli. Na přelomu tisíciletí totiž tahle parta patřila k největším hudebním hvězdám světa. Jejich koncerty však vyprodávaly haly i v posledních letech. Třeba před pár týdny na pražském Aerodrome festivalu tuhle partu, která svými alby jako Hybrid Theory nebo Meteora, psala historii rocku a nu-metalu, sledovalo zaplněné hlediště. V tu chvíli ještě nikdo nemohl tušit, jak se rozhodne frontman skupiny, Chester Bennington, vyřešit své dlouholeté psychické problémy, pramenící z děsivých zážitků v dětství. Chester zemřel 20. července ve věku 41 let. Byl otcem šesti dětí.


Je velmi pravděpodobné, že bez svého frontmana už kapela nebude pokračovat a ukončí činnost. Pojďte si spolu s námi připomenout ty největší hity této výjimečné hudební skupiny, na které vyrostla celá jedna generace.6) Crawling


- píseň vyšla v roce 2000


- 171 milionů views na YouTube (k 23. 7. 2017)
5) Castle of Glass


- píseň vyšla v roce 2012


- 234 milionů views na YouTube  6:50,  aktualizováno  25. března 2019 17:56