Občas vás upozorní vaše varovná „kontrolka“, že něco není úplně v pořádku. Vy si nejste jistá, jestli svůj vztah neřešíte až příliš. Máme pro vás pár znamení, že muž vedle vás není ten pravý.

Rozumíte si, ale…


Nejprve se zamyslete, v čem si vlastně rozumíte. Seznámili jste se při lezení na stěně a dokážete se o vašem oblíbeném sportu bavit hodiny. Co ale další oblasti vašeho života. Jaký má vkus, co hudba, literatura, sex…? Jeden koníček je pro vztah možná málo.

Milujete ho, ale…


Nikdy nezapomenete na jeho svátek nebo narozeniny. Neustále vymýšlíte společné aktivity, plánujete a vše chcete dělat s partnerem. On vše hází jen na vaši hlavu a spoléhá na to, že ho o svém svátku nebo narozeninách budete informovat. Zamilovaný člověk své city projevuje i jako malé běžné laskavosti, pokud je vše jen na vás a on se do ničeho sám nezapojí, je buď pohodlný nebo jste ho rozmazlila a věřte, že tohle všechno bude jednou obrovská překážka ve vašem vztahu.

Chce vás změnit


Ideální žena neexistuje, stejně jako ideální muž. To už snad všichni víme. Váš partner by vás měl akceptovat i s vašimi nedostatky, stejně tak vy jeho. Pokud vám ale dává ultimáta a chce, abyste byla někým úplně jiným, není to Pan Božský. Správný muž vás bude milovat takovou, jaká jste.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:46