Podle průzkumu ve Velké Británii je většina žen s tím, jak dlouho trvá jejich sex, spokojená!

Velmi zajímavé výsledky přinesl průzkum významného online obchodu s erotickými pomůckami ve Velké Británii. Ten se rozhodl zjistit, jak dlouho trvá průměrný sex, nebo kolik z nás dosahuje pravidelně orgasmu. Studie je velmi relevantní díky vysokému počtu lidí, kteří se výzkumu zúčastnili. Výzkumníci pracovali se statistikami skoro 4 a půl tisíce lidí!


Základním bodem bylo zjistit, kolik minut trvá průměrný sex. Po zprůměrování všech hodnot došli výzkumníci k číslu 19 minut. Posouzení, jestli to je dlouhá nebo krátká doba, necháme na vás. Studie však zahrnuje i dotazníkové zkoumání, a tak víme, že tahle délka přijde většině dotazovaných v pořádku a jen 15 procent žen by si přálo, aby jejich sex trval déle. Mnoho párů se často oddává tzv. rychlovce, tedy sexu v časové tísni. Každý pátý britský sex je prý v časovém pressu. 


Nejspíše nejvíce překvapivým zjištěním je statistika vyvrcholení ve stejném čase. Podle některých průzkumů z nedávné doby je totiž společné vyvrcholení velmi vzácné. To však tento průzkum staví na hlavu, když až 40 procent dotázaných uvedlo, že v průměru každý druhý sex mají orgasmus společně.


A jak to je s orgasmem v poměru k počtu pohlavních styků? Muži údajně vyvrcholí až v 75% případů, ženy pouze ve 30 %.


Co říkáte na výsledky průzkumu? Napište nám svůj názor do komentářů.  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:32