Vaše křivky teď budou sálat přirozeným sex-appealem, ať jste na schůzce, ve společnosti, nebo v posteli s novým objevem!

Ať už považujete za svou nejsilnější zbraň ultraštíhlý pás, božsky vytvarovaná lýtka, nebo rytmus v těle, existuje ještě další druh sebevědomí, který potřebujete v situacích, jako je například  první oční kontakt s nádherným mužem nebo první svlékání před novým milencem. Pokud se při těchto horkých chvilkách necítíte stoprocentně ve své kůži, zkuste pár triků, kterými si sebejistou auru lehce přičarujete. Některými pohyby a gesty totiž muže omámíte stejně spolehlivě jako Sirény svým zpěvem námořníky.

Ve společnosti


Až příště vyrazíte za zábavou, mužští lovci ve vás uvidí tu nejlákavější kořist a sokyně raději prchnou.
Plujte davem. Sexy ženy místností neprosviští jako splašený vodní skútr, ale lehce jí plachtí jako nejokázalejší jachta. Jedině tak si je všichni můžou důkladně prohlédnout, což samo o sobě navozuje zdání neochvějné sebedůvěry. Abyste ovládla umění správně nedbalé chůze, najděte si v davu lidí jednu známou tvář, namiřte si to k ní a nemotejte se místností bez cíle. Razte si cestu raději pomalými delšími kroky, které prodlouží vaši postavu a dají najevo, že tady kráčí hvězda a žádná nula.

Oslovte ho ze strany. Navázat v baru oční kontakt s neznámým sympaťákem jistě umíte – stačí, když mu tři sekundy hledíte do očí, pak pohledem uhnete a znovu se na sebe podíváte. Trik dvakrát zopakujete a oba víte, na čem jste. Přijít za ním a sebejistě navázat hovor si ale žádá víc odvahy. Jak to zvládnete? Zvolte boční strategii. Když si k sympaťákovi razíte cestu přímo, možná zaujme obrannou pozici, protože příchod zepředu odpradávna připomíná útok nepřítele. Když se ale náhle zjevíte po jeho boku, nevylekáte ho a stoupnete v jeho očích jako záhadná bytost, neboť netuší, odkud jste se vzala. Vy se zase budete cítit víc v pohodě a sebejistěji, protože vás nesledoval přicházet.

BUDE VÁS BAVIT: 5 pravd, které ještě nevíte o mužích


Stiskněte mu dlaň. Až si poprvé potřesete rukou s nadějným nápadníkem nebo novým kamarádem, podívejte se mu do očí a rychle mu ve stejné chvíli stiskněte dlaň. Nečekanou intimností vyvoláte dojem sexuálního aktu. Ukazujete, že jste troufalá žena a nebojíte se přitvrdit. Nikdy. Bonus: Podobná akce vás vzruší!

Síla úsměvu. Když mírně zakloníte hlavu a upřímně se zasmějete, ukážete zároveň moc nad situací i skvělý smysl pro humor. Sebejistý smích okamžitě přivábí pozornost zvědavých samců jako magnet. Kolemjdoucí s vámi budou chtít flirtovat, protože z vás ucítí pozitivní vibrace a umění dobře se bavit, což k atraktivní a žádané bytosti prostě patří.

A jaké fígle využijete na rande? Čtěte dál!


  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25