Dva lidé v jedné posteli možná chtějí totéž, možná ne. 


Všechno je v hlavě


Hlava je hlavní autor toho, jestli máme chuť na sex a jestli mu dáme přednost před jinými činnostmi. Hlava nám dává jasný signál, že toužíme po milování a často se ji snažíme přesvědčit o opaku, není to škoda?Kde?


Podle posledních průzkumů sní 40% žen a mužů o sexu v na veřejném místě. Sex s kolegou nebo kolegyní už je trochu rozdílný, pouze 14% žen a 31% mužů. Trojka je opět hlavně touhou mužů 44%, 27% žen přiznalo, že by trojku chtělo vyzkoušet, ale většina z nich dodává, že se dvěma muži.Poloha


U žen vede milování tváří v tvář 36%, 21% žen má nejraději jezdeckou polohu a sex zezadu preferuje 30% žen.

U mužů vyhrává jezdecká poloha, kdy vidí ženu v plné kráse – 36% mužů. Klasický misionář získal pouze 20% a zezadu je to stejné jako u žen 30%.Experimenty


Experimenty mají raději ženy, tedy mají odvahu je uvést ve skutečnost. Muži veškeré experimenty v posteli uvítají, ale často se bojí je sami navrhnout, aby je partnerka nepovažovala za úchyla. Podle průzkumů obě pohlaví vzrušuje dominance v posteli 80%. 87% mužů touží pozorovat masturbující partnerku. U žen vyhrává erotická hračka 85%.Proč máme sex?


Obě pohlaví nejvíce těší požitek, který milování přináší 74%. Ale 28% žen nejvíce zaujme předehra. 35% mužů se od začátku milování snaží, aby jejich partnerka dosáhla orgasmu jako první. 


  14:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:22