Zpříjemnil vám dnes v noci spánek hodně vzrušující sen? Tak intenzivní, že ho celý den nedokážete dostat z hlavy? Přečtěte si, co erotické sny znamenají.


Vášeň na pracovišti


Určitě není snadné podívat se šéfovi do očí poté, co se vám o něm v noci zdálo. Ale buďte bez obav, když se vám o něčem zdá, vůbec to ještě neznamená, že to opravdu chcete udělat. Alespoň to tvrdí odbornice na sny Lauri Loewenbergová, autorka knihy Jak prolomit kód snů. „Sen o šéfovi odráží vaši potřebu jednat v reálném životě asertivněji a více o věcech rozhodovat,“ říká Loewenbergová. Rozdala jste si to ve snu se svým kolegou? Ani tady není čeho se bát, nejspíš má váš spolupracovník něco, co obdivujete nebo mu to závidíte. „Nejde o to, že byste ho chtěla dostat, ale o to, že byste chtěla dostat něco, co má.“Holčičí jízda


Klid. Jen proto, že se vám zdálo o sexu s jinou ženou, ještě nejste lesba. Ne, dokonce ani bi. „Když máte ve snu sex se ženou,  znamená to, že jste hrdá na své ­ženské přednosti,“ vysvětluje Lauri Loewenbergová. Takový sen je daleko spíš oslavou nějakého typicky ženského úspěchu (když se třeba postaráte o nemocné dítě nebo uvaříte skvělé jídlo) než příznakem skrytých sexuálních sklonů. Je zajímavé, že tyto sny se nejčastěji objevují v těhotenství, kdy je vaše tělo nejženštější.


  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:33