Nevíte, jestli mu říct, na co máte v posteli chuť? Neváhejte! Tvrzení, že o co si neřeknete, nedostanete, při sexu platí dvojnásob!

Jak se při milování projevujete? „Hlasitěji vzdychám, když se mě dotýká na správných místech. A když spokojená zrovna nejsem, ztichnu,“ popisuje svoji metodu pětadvacetiletá Stela. „Nechci mu říkat, že to dělá špatně, aby se nenaštval.“ Proto vyzkoušíte cokoli, jen abyste s partnerem nemusela otevřeně mluvit. Sháníte tipy na internetu, sbíráte rady od kamarádek. Proč si zbytečně komplikujete život? Když mu místo toho všeho na rovinu řeknete, jaké laskání, dráždění a zvrhlosti vás lákají, nejspíš v něm otevřete toužebný pramen!


Muži prahnou po dobrém sexu, a chtějí proto vědět, jak vám ho můžou dopřát. Třeba taky svému partnerovi tajíte, že vám některá jeho erotická praktika není úplně po chuti, a jiná zase ve vašem společném erotickém repertoáru schází. Možná byste mu ráda sdělila, že nesnášíte, když do vás buší jako těžkopádné kladivo… I ty nejzkušenější ženy zrudnou, když mají převést svoje pocity z erotiky do slov. Ale vy to přesto zkuste, i když se možná stydíte a je vám to nepříjemné. Nic lepšího totiž pro dobrý sex nemůžete udělat!Rozvažte si jazyk


Nejčastější problémy, které ženy mají s řečmi o sexu:

1. Bojíte se před partnerem vyslovit, co vás rajcuje a co byste chtěla dělat.

2. Myslíte si, že byste mu to ani neměla říkat – měl by přece sám poznat, co vám dělá dobře.

3. Už jste mu pověděla, po čem toužíte, ale nic se nezměnilo, takže od té doby radši držíte jazyk za zuby. Debaty o sexu nemají smysl.

4. Vlastně si ani nejste jistá, co v posteli chcete.


  9:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:34