Samozřejmě nemusíte na prostěradlech, která znamenají svět, hrát jenom vy. Přejít do role blažené pozorovatelky sice může vypadat lehce, ale zkuste ho přimět hrát něco podle jeho gusta.

Nezoufejte však. Existuje několik žhavých triků, jimiž mu nejen rozproudíte krev, ale navíc vám díky nim zahraje třeba i mongolskou selku. A ještě rád.

Lest první: Šeherezádiny erotické pohádky


Hledáte-li účinný způsob, jak drahému sdělit své postelové fantazie, aniž v něm přitom vyvoláte pocit, že dosavadní výkon nebyl uspokojivý, zkuste se zakousnout do erotických eskapád Tisíce a jedné noci. Vždycky před usnutím svému nejmilejšímu vyprávějte příběh, v němž budete hrát hlavní roli vy a jakýsi jinoch, kterému přisoudíte žádané vlastnosti. A nebyla by to správná eropohádka, kdybyste v ní detailně nepopsala, co všechno jeden druhému provádíte. Pro zdůraznění jednotlivých pasáží (a abyste u něho vytvořila podmíněný reflex) ho hlaďte v rozkroku. Stačí pak partnera ujistit, že dotyčným by mohl být on, a dočkáte se takové pohlavní nadílky, o níž se vám ani nesnilo.

http://gty.im/132686222

Lest druhá: Sexy prezentace


Pokud máte doma příliš zaměstnaného milovníka, který vždycky jenom hupne na věc a pak už pospíchá do práce na další jednání, odvažte se na tenký led a vypracujte scénář. Ze všeho nejdřív si ujasněte, jak byste svého drahého ráda viděla. Jestli jako prince Bajaju, který před tím, než s vámi skočí do postele, zkrotí krvežíznivého draka, nebo spíš jako doktora, který detailně prohlíží každou část vašeho nahého těla. Až budete mít jasno, hoďte všechno na papír, který potajmu založte do jeho firemní prezentace. Můžete mu ho také poslat e-mailem nebo jako fax pod hlavičkou obchodní korespondence. V práci se bude červenat až za ušima a domů pak přijde s lišáckým úsměvem a fonendoskopem kolem krku. A pokud bude váš stav vážný a budete nutně potřebovat okamžitou milostnou proceduru, možná vám ještě na operační posteli předvede dráždivý striptýz jako lokální anestetikum.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25