Existují dny, ve kterých si užijete více rozkoše a slasti než kdy jindy! Zjistěte, které to jsou.

Stává se vám, že byste se občas samou touhou doplazila k prvnímu ochotnému poklopci po kolenou, ale jindy vám i vyhlídka na dietní meruňkový jogurt připadá lákavější než sex s Johnnym Deppem? Pak vás uklidní zjištění, že za vaše erotické kolísání nemůže třeba nálada, ale příroda.


Zatímco mužské hormony pulzují krví v neměnné hladině, množství ženských hormonů se ve vašem těle pravidelně mění. Tato křivka, která zásadně ovlivňuje vaši chuť na sex, roste a klesá v průběhu osmadvacetidenního cyklu. Vaše sexuální dychtivost se zvětšuje nebo zmenšuje podle toho, jak blízko se právě nacházíte k ovulaci, tedy momentu, ve kterém ženské tělo uvolňuje vajíčko k oplodnění.


Pokud tedy víte, v jaké fázi se nacházíte, snadno předem určíte dny, ve kterých vás vzruší i partnerovy použité ponožky, a ty, během nichž vás naopak jeho touha bude otravovat. Tenhle článek mu dejte přečíst!První až jedenáctý den = Klid před bouří


Na začátku menstruace se hladina pohlavních hormonů nachází u země. Vaše libido však nemusí být zcela ohroženo. Někomu sex při měsíčkách sice přijde ze zásady odporný, ale zkušení milenci s chutí skáčou do postele při menstruaci stejně náruživě jako jindy. Od šestého do jedenáctého dne, tedy těsně po menstruaci, však pocítíte útlum chuti na sex. Pozornost všech hormonů totiž v této době strhává děloha, která připravuje tělo k možnému početí.Tip: Máte-li náladu na milování, ale necítíte dostatečný nápor vzrušení, nabuďte se lechtivými představami ve vaně nebo zapřeďte s přítelem dráždivý erotický rozhovor.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:54