Na tomto věštění je jediné složitější: zvolit si to správné kyvadlo.

Magické kyvadlo můžete koupit v esoterických pomůckách, kde mívá různé podoby, třeba jako křišťál nebo kyvadlo z kovu atd. Kyvadlem se ovšem může stát i cokoli dalšího, co má dostatečnou hmotnost a co navléknete na provázek, poslouží vám takto například prstýnek, přívěsek... Záleží jenom na vás. Jedinou podmínkou je mít či získat k předmětu, který vám slouží jako kyvadlo, příjemný osobní vztah.Postup:


Když začínáte, tedy než si na vás vaše kyvadlo zvykne, je dobré být s ním v místnosti sama, nebýt na přímém světle (ideálně zatemnit a rozsvítit si svíčku). Před tím, než začnete věštit, si také umyjte a osušte ruce. Připravte si podložku (například papír), nad kterou budete s kyvadlem pracovat. Kyvadlo pak vezměte do dominantní ruky, tedy té, kterou píšete. Při výkladu by mělo být kyvadlo od plochy vzdáleno cca 1 až 2 cm.Co kyvadlo dokáže?


Odpovědět vám na otázku ANO/NE. Také umí změřit pravděpodobnost (v procentech), nakolik je možné například splnění vašeho přání.

A to takto: Kyvadlo se může hýbat třemi způsoby: kruh, elipsa, přímka. Na úplném začátku pak musíte vyzkoušet, jak konkrétně s vámi kyvadlo komunikuje. A to tak, že mu položíte otázku, na kterou ale sami znáte jasnou odpověď ANO/NE. Například: Jmenuji se Alena Nováková? Tak zjistíte, co u vašeho kyvadla znamená kladnou a co zápornou odpověď. Když kyvadlo takto naučíte rozhýbávat, pak můžete pokládat také otázku týkající se pravděpodobnosti, například splnění vašeho přání. V tomto případě si na papír nakreslete dvě stejně dlouhé úsečky (cca 10 až 15 cm), kolmo na sebe, které se protínají ve svých středech, a vytváří tak v podstatě kříž. Konce těchto úseček znamenají 100 procent. Jak moc se vám kyvadlo v tomto přípa­dě rozkývá, taková je pravděpodobnost, na kterou se ptáte.Věštění z knihy na další straně!


  5:25,  aktualizováno  31. března 2019 13:39