Tedy minimálně ten, který provozují aktivně ony!

Tohle, pro někoho možná šokující, zjištění vzešlo z průzkumu mezi vysokoškolskými studentkami v Kanadě!

Vědci zjišťovali, kolik z nich provozuje orální sex, a jaký vůbec k této intimní činnosti mají vztah. Výsledky asi příliš nepotěšily muže a zároveň jasně ukazují, že pokud nemáte ráda felaci, nejste nijak výjimečná, a nemusíte se za to v žádném případě stydět!

Více než 60% žen orální sex svým partnerům provádí. Užívá si ho a aktivně ho vyhledává ale o poznání menší procento, pouhých 28% žen! Více než polovina dotázaných „aktivních žen“ by tak sama od sebe orální sex neprovozovala a partnerovi felaci provádí proto, že ho chce uspokojit.

Nezanedbatelné procento žen navíc uvedlo, že se při vykonávání orálního sexu musejí vyloženě překonávat! Průzkumy už v minulosti navíc dokázaly, že orální sex poskytují spíše ženy mužům než naopak. Muži jsou častěji sobečtí, a i když orální sex vyžadují, sami partnerce „stejnou mincí neoplatí“.

Čtěte také: 5 mýtů o orálním sexu

„Velké procento žen nerado provádí felaci. Muži by je do toho neměli v žádném případě nutit. Při intimních hrátkách by totiž mělo jednoznačně platit, že by měly být prováděné intimnosti příjemné oběma stranám, nejen pouze jedné,“ tvrdí vědci z Univerzity v kanadském Guelphu, kteří průzkum prováděli.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:21