Sex v posteli? Fajn, ale proč se omezovat? Ivana Růžičková vám prozradí, jak rozehrát milostnou symfonii i v jiných zákoutích bytu, a to bez modřin od kuchyňské linky.

Váš přítel si vás rád vychutnává zezadu, zatímco vy dáváte přednost slastnému oddychování na zádech. Občas se tak dlouho dohadujete, v jaké poloze si zadovádíte, až váš milý rozhořčeně opustí ložnici. Nečekejte tedy, až vám ho chtíč vrhne zpátky do náručí. Vystartujte za ním a sveďte ho přímo v té místnosti, do které mezitím stačil dojít. Máme pro vás bojový plán, jak dát svým erotickým eskapádám bouřlivý průchod všude, kde se vám jen zachce!Kulový blesk

Místo: předsíň nebo chodba

Kdy s tím vyrukovat: Rychlovku vestoje si střihněte ve chvíli, kdy za vámi s partnerem zaklapnou dveře od bytu. Pokud celou akci plánujete, jemně mu přejíždějte po stehně už během cesty domů. Neodbytnými prsty můžete zabrousit i do intimnějších partií. Rozhodně však kroťte svou tepovou frekvenci v případě, že váš hrdina právě řídí. Pokud začnete vyzývavě hladit milence během cesty, mohla byste namísto radostného skotačení na chodbě svého hnízdečka skončit s modřinami v nejbližším příkopě.Akční plán: Než si vyhrnete sukni, pod kterou jste si přirozeně zapomněla vzít kalhotky, nebo než z vás spadnou džíny, nalaďte svého milého na žádoucí vlnu. Stačí, když si ho opřete o stěnu, uvolníte mu dobyvatele a naznačíte směr příštích několika minut vášnivým orálním tornádem. Podobnou taktiku volí i pětadvacetiletá zdravotní sestra Martina. „Můj partner se do sexu mimo postel příliš nehrne. Mě ale představa milování u zdi neuvěřitelně vzrušuje. Proto když přijde přítel domů, vrhám se po jeho poklopci, ještě než stačí odejít z předsíně. Už mám vyzkoušené, že po krátké masáži penisu chce sex jak divý a je mu přitom jedno, jestli je v posteli, nebo si zouvá boty. Po tomto úvodu už se můj přítel zhostí své role sám,“ dokončuje se šibalským úsměvem.Podobně jako ona i vy se po nabobtnání partnerova údu přesuňte do stoje rozkročného, zapřete se o zeď a přitáhněte si jeho pánev ke své. Nasměrujte mu přitom ruce na své boky a s jeho podporou se mu zahákněte jednou nebo oběma nohama kolem pasu. Počet končetin obtočených kolem jeho těla určete podle jeho fyzických proporcí a síly. Nechcete přece, aby se mu s vámi v náručí podlomila kolena. Sex na studené podlaze by nemusel být to pravé ořechové. Nehledě na skutečnost, že trapnost situace by se mohla nepříznivě odrazit na jeho připravenosti k sexu. Zaháknutou nohu můžete využít i k zapření o protější stěnu, pokud to rozměry vaší předsíně dovolují – budete pak taky snadněji řídit rychlost a umožníte svému drahému hluboký ponor. Zaplaví ho taková vlna mužnosti, že zavýská jako Tarzan, rytmicky se poplácá po hrudi a začne si brousit tesáky na druhé kolo. Třeba pro změnu v koupelně.


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:15