Kupte kulaté sušenky a uzavřete spolu olympijskou dohodu: Za každý váš orgasmus mu pověsíte na krk medaili. Uvidíte, že se bude snažit, aby si vysloužil (vysouložil?) spoustu fidorek.

Našich postelových her si můžete užít, i když jste středisko vrcholového sportu spatřila nanejvýš ze břehu rybníka, kde jste si zaslouženě válela šunky. Potřebujete jenom chuť si hrát a milence, který si s vámi stoupne (nebo spíš lehne) na start, abyste spolu zlomili pár osobních erotických rekordů.


Zahřívací trénink: Chlípná posilovna

Sportovci vděčí za vítězství měsícům a letům tvrdé dřiny. Aby si posílili svalstvo, tráví dlouhé hodiny v tělocvičně, na běžecké dráze nebo v bazénu. Vy naštěstí potřebujete posílit jenom jednu část těla – svaly pánevního dna. S jejich pevností totiž stoupá vaše šance na mnohonásobný orgasmus. A když v sobě při sexu tvrdě sevřete partnerův ztopořený obušek, postaráte se mu o nadpozemsky slastný zážitek.Nevíte, kde přesně se vaše „erotické“ svaly nacházejí? Jsou to ty, kterými dokážete zadržet proud moči. Posilovat je můžete vždy a všude – na autobusové zastávce, ve frontě na poště, na nudné pracovní poradě. Pozor! Usilovný trénink vám prokrví milostné partie, takže možná nečekaně dostanete neodolatelnou chuť na sex!Pokud svaly poctivě svíráte nejméně deset minut denně, už za týden můžete otestovat výsledky. Zlákejte partnera ke chlípným hrátkám a zaveďte si jeho mužnou zbraň do pochvy ještě dřív, než úplně ztvrdne. Pokud se měkkému průbojníkovi nedaří proniknout do jeskyně, pomozte mu prsty. Pak rytmicky zatínejte a uvolňujte své nově zpevněné svalstvo. Chlípná masáž bez použití rukou vystřelí vašeho drahého ke hvězdám a vám se zase bude líbit, jak ve vás jeho chlouba bobtná.Jakmile bude muž dokonale připravený k akci, zahrajte si na gymnastku a roztáhněte nohy tak široce, jak dokážete. Tenhle trik nejlíp funguje, pokud ležíte na zádech a rukama si přidržujete kolena nebo když vodorovnou polohu zaujme váš drahý a vy na jeho kopí usednete v podřepu. Nadpozemské zážitky zaručeny! Kůži na intimních místech budete mít napnutou (a tudíž hodně citlivou) a partner do vás bude moci pronikat tak hluboko, až se mu z toho zatočí hlava. Milenec vám navíc snadno dosáhne na klitoris a dobře uvidí, jak do vás jeho kamarád ve zbrani zajíždí.Aby vás zaplavily co nejpříjemnější pocity, mějte nohy roztažené hodně doširoka a vydržte v téhle pozici co nejdéle. Každých deset až třicet vteřin zatněte a povolte poševní svaly. Bonus: Pravidelným posilováním si zařídíte nejen božské orgasmy, ale také žulově pevná stehna! Muži navíc tuhle polohu zbožňují, cítí se vítáni.


  6:12,  aktualizováno  25. března 2019 21:33