Muži si v posteli vychutnávají takovou slast, že je ani nenapadne, aby je bolela hlava nebo zrovna neměli náladu. Je načase začít si užívat jako oni!

­Buďte ráda, že jste se nenarodila jako chlap. Musela byste se vyznat ve výsledcích fotbalové a hokejové ligy, mluvit se svými kumpány v holých větách a vlastnit podpaží zapáchající občas jako plesnivá svačina, dva roky zapomenutá v šuplíku. To ale ještě neznamená, že byste se od svého spolunocležníka nemohla přiučit také něčemu užitečnému. Třeba v posteli! Muži naslouchají při sexu svým instinktům mnohem víc než ženy, takže se dokážou pořádně uvolnit a pohyby, které jim dělají dobře, si slastně vychutnat, aniž nad nimi moc přemýšlejí a kazí si prožitek z milování úvahami typu „Vyndala jsem to maso z mrazáku?“ Když se chlapské postelové spontánnosti a zvykům přiblížíte, získáte jenom výhody – silnější prožitek a víc orgasmů! Ve jménu sexuální rovnoprávnosti jsme mužům dovolili udělit vám užitečné lekce slasti. Jejich tahy k rozkoši vás donutí vrnět blahem!


Muži se na sex chystají už od rána. Na schodech zálibně pozdraví sousedku, u stánku s novinami omrknou výstřih prodavačky, při poradě zhodnotí nohy svých kolegyň, u oběda zase pozadí číšnice, a když se večer vrátí domů, jsou na sex nažhavenější než vy po zimě na letní opalování. Protože během dne nepropásli jedinou příležitost, aby se dostali do patřičně vzrušené nálady, o to víc si pak postelovou akci užívají, když už se jí konečně dočkali. A co vy? „Ženy mohou za život porodit nanejvýš dvacet potomků, zatímco aktivní muž by zvládl zplodit tisíce dětí. Proto si samci tolik nelámou hlavu s pečlivým výběrem sexuálních partnerek a jsou mnohem častěji připraveni k příležitostnému styku. Ženy ale naprogramovala příroda tak, aby dvoření přijímaly a vybíraly si, koho si pozvou pod sukni na inspekci,“ objasňuje pražský sexuolog Jaroslav Zvěřina. I podle posledního velkého průzkumu sexuálního chování Čechů myslí muži na postelové akce hlavně během dne a k zažehnutí hříšných představ jim stačí podněty, které vidí kolem sebe. Sotva tedy chlapík zbystří vaše ramínko podprsenky, hned mu začne vrtat hlavou, jak asi vypadá obsah košíčků. Když se potom s přítelkyní pustí do díla, je už za celý den tak roztoužený, že po partnerce opravdu dychtí a sex si užívá.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:29