Když mu chlípně zavážete oči, postaráte se oběma o vzrušující zážitek, po kterém budete prahnout znovu... a znovu.

Na jedné dámské jízdě jsme si s partou kamarádek pustily erotickou klasiku 9 a půl týdne a pak jsme rozebíraly, co z právě viděného nám připadá nejvíc vzrušující. Jednoznačně vyhrála scéna, ve které John zaváže Liz oči a pak ji laská na těle kostkou ledu.

Sex s šátkem přes oči nebo se spoutanýma rukama vás možná taky láká. Vyzkoušela jste ho už ale někdy? Podle ankety Cosmopolitanu zažilo hrátky s bičíkem, šátkem nebo pouty jen 35 % mladých Češek. Přitom 93 % čtenářek uvedlo, že je takové dobrodružství přitahuje, jenže zatím nenastala správná příležitost.

Třicetiletá Kateřina si s touto erotickou představou pohrává od chvíle, kdy viděla klip k písničce Lady Gaga Alejandro. „Říkám si ale, že kdyby o něco podobného přítel stál, přece by s tím už přišel. Navíc mě děsí, že celá akce vyzní víc trapně než eroticky,“ vypráví Kateřina.

Co vás letos v létě čeká? Čtěte náš Letní horoskop plný lásky pro každé znamení zvěrokruhu.


Taky vám ve splnění vašich tajných erotických představ brání obavy, že váš partner nemá o lehké perverzní hrátky zájem? Nebo jen nevíte, jak si sex s rekvizitami užít, aby vás první pokus neodradil a toužili jste je ještě znovu vytáhnout? „Ráda bych mu nasázela pár přes zadek, ale muselo by to vyplynout ze situace, abych ho nevyděsila a nemyslel si, že jsem úchylná,“ svěřila se nám bankovní úřednice Monika.

Ve filmových nebo literárních erotických scénách zastávají ženy většinou pasivní roli a i ve sbírce skutečných ženských představ Erotické fantazie českých žen od sexuoložky Hany Fifkové převažují scénáře, ve kterých velí muž. Třeba: „Poručí mi svléknout se. Poslechnu ho. Když před ním stojím nahá, vytáhne z kapsy šátky. Sváže mi ruce, zaváže oči a položí mě na postel,“ popisuje v knize žena s přezdívkou Edita.

Zamyslete se: Na co myslíte při sexu?


Spisovatelka Kateřina Janouchová, která ve Švédsku vede kurzy dosahování orgasmu, ve své knize Tajné sexuální fantazie švédských žen vysvětluje, že ženy sní o dominantním milenci hlavně proto, aby se při sexu zcela uvolnily. „Pro mnoho úspěšných žen jsou sny, že je někdo nutí k poslušnosti, způsobem, jak uniknout ze stresující reality všedního dne, která na ně klade velké nároky.“ Když si ale pro změnu podmaníte vy jeho, bude to něco nového a vzrušení budete oba. Tyhle triky vám pomůžou užít si spolu naplno i poslepu to, co všichni chtějí, ale bojí se s tím začít!

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25