Užijte si v létě co nejvíc zábavy! Máme chlípné nápady, jak ke svému potěšení využijete milého a pláže, les, kemp, klouzačku...


Svlékněte se svůdně z plavek


Když milému v hotelu nebo za rákosím u rybníka předvedete striptýz, vzrušíte se oba. Z těchto pohybů nespustí oči:


› Uvažte si kolem pasu sarong, ať zdůrazníte vlnění boků. Až si pruh látky rozvážete, můžete ho milému škádlivě přehodit okolo krku a přitáhnout si ho k polibku.


› Jste v přírodě? Utrhněte stéblo trávy a přejíždějte si s ním po těle. Strom můžete využít k tanci jako tyč.


› Když se na vás drahý dívá trochu z podhledu, má všechna vaše dráždivá místa přímo před očima. Vyskočte si při tancování na postel, venku využijte svažitý terén, balvan nebo třeba vyvýšený břeh rybníka.


› Než si svléknete plavky, otočte se zády a trochu od milého odstupte. Dejte si načas. Přejíždějte si po bocích, ohlížejte se přes rameno, pak si rozvažte uzel na zádech a za krkem, ať podprsenka padne na zem. Teprve pak se otočte.


› Stejně pomalu svlékejte i kalhotky. Zahákněte prsty za horní lem, prádlo ale stáhněte jen kousek. Zvlňte se a teprve pak pokračujte. Až kalhotky svléknete, zamiřte k milému. Teď ať pokračuje on.Co když vás přistihnou?!


Pozor, aby si na vás při sexu v přírodě nedošlápla policie. Jaký trest můžete schytat?


Česko: Za veřejné obnažování genitálií můžete teoreticky skončit i na dva roky ve vězení. Většinou ale strážníci řeší sexuální výtržnictví jenom napomenutím nebo pokutou pět set korun.


Chorvatsko: Za sex na veřejnosti vám policie napaří pokutu od 25 do 100 eur.


  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:21