Tyhle věty si opakujte v mysli a samota vás začne bavit!

1. Můžu si dělat, co se mi zachce


V zajetí práce, kamarádek a partnera občas stěží najdete třeba jen půlhodinu pro sebe. Když se vám proto naskytne šance strávit celé odpoledne nebo večer bez nich, chytněte ji za pačesy a dělejte, co máte nejraději.

Nikdo na vás nelpí, a tudíž nemusíte uvažovat, jestli se kamarádce bude taky líbit hodina spinningu. Už vám nic nebrání být absolutně spontánní. Můžete se ponořit do pětihodinového nakupování, chatování, obcházení módních přehlídek. Oblíbené činnosti si navíc vychutnáte náruživěji, protože se jim oddáváte beze svědků. Nemusíte doma poslouchat přítelovy řeči, že na vás v té prodejně prádla čekal celou věčnost a nakonec jste nic nekoupila.

http://gty.im/923562012

2. Opravdu na mě nikdo hloupě nezírá


Možná podléháte přesvědčení, že vás každý rentgenuje pohledem, kdykoliv si sama odskočíte do restaurace na oběd.

Jenže jste to právě vy, kdo propichuje očima všechny přítomné, abyste se ujistila, že nepůsobíte trapně. Většina lidí je však příliš zabraná do vlastních konverzací a životů, takže si vás stejně ani nevšimnou.

A jestliže po vás přece jenom hodí oko, nemyslete si, že jde o soustrastné gesto. Okolí takové ženy jako vy naopak obdivuje. Oni na podobné dobrodružství nemají dost odvahy. Raději doma žužlají čínskou polévku, než by se krčili u stolu pro jednoho. Kdykoliv proto na sobě ucítíte cizí pohled, buďte si jistá, že vás dotyčný považuje za úžasnou kočku.

  19:00,  aktualizováno  31. března 14:04