Ano! Váš sexuální život je bohatší, než vůbec tušíte. Naučíme vás si ho užít.

Dvacetiletá kosmetička Monika spala už s několika muži. „Co je to orgasmus, vím tedy velice dobře,” svěřuje se. „Přesto nemůžu zapomenout na svůj nedávný sen, při kterém jsem prožila milostnou smršť s vyvrcholením tak intenzivním, že jsem se probudila celá zpocená. Jakmile mi došlo, že šlo pouze o noční fantazii, chtělo se mi brečet. Od té doby mi můj skutečný sexuální život připadá jak vyždímaný kus hadru a nejraději bych jen spala a čekala na další kolo.“ Podobný zážitek nemá jen Monika, ale tisíce žen a dívek. Patříte mezi ně, nebo jste přesvědčená, že vás se tohle netýká? Jen čtěte o orgasmu ve spánku.Je normální?


Naprosto! Ve spánku každých devadesát minut v průběhu fáze REM, během níž se zdají sny, se vám stejně jako při sexu více prokrvují pohlavní orgány. U mužů to má za následek noční erekci, vám zduří klitoris. Tohle krevní městnání vás může vystřelit až do nebe; díky naprostému uvolnění těla, ke kterému ve spánku dochází, bývá orgasmus daleko slastnější a intenzivnější, než jaký prožíváte v bdělém stavu. Navíc sny patří jenom vám, takže si v nich můžete realizovat svou nejtajnější fantazii, se kterou byste se nesvěřila ani nejlepší kamarádce. Ať už ve snu provádíte cokoli a s kýmkoli, nikdy nebude existovat žádný svědek a vy si můžete uvolněně užívat svého nočního řádění.Je běžný?


Budete se divit, ale celých 85 % žen po dvacátém roce života přinejmenším několikrát do roka zažívá obdobu mužské noční poluce. S přibývajícími roky ale bohužel těchto snových radovánek s reálným prožitkem ubývá za dvacet následujících let se sníží na polovinu. Z vědeckých výzkumů vyplývá, že s největší pravděpodobností patříte do skupiny těch šťastnějších i vy, i když s vámi zrovna žádný úžasný muž lože nesdílí. K slastnému orgasmu vás dovede vaše podvědomí a vnukne vám vzrušující erotické obrazy. Proto váš sexuální život zdaleka neprobíhá tak nudně, jak byste se domnívala. Jestliže vás síla snového orgasmu neprobudí a ráno si nic nepamatujete, věřte, že vaše tělo si přesto báječně užilo.


  12:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:41