Proč byste se milovala ve zpocených peřinách? Vezměte milého na procházku a užijte si orgasmus s příchutí slunce, vody a větru. Tady:

V bazénu


Jestli vám sex vestoje připadá nepohodlný, ve vodě změníte názor. Drahý vás ve stavu beztíže může nadnášet, jak dlouho bude chtít, aniž se zadýchá nebo dostane křeč do bicepsů. Najděte v bazénu pohodlné místo, kde oba stačíte, a požádejte partnera, aby se zády opřel o stěnu. Pak mu vyskočte do náručí a obejměte ho nohama kolem boků.

Pod hvězdami


Pokud máte zahradu, po setmění si rozložte na trávníku deku a pusťte se do zvrhlostí. Nebo si udělejte milostný výlet do nejbližšího lesa. Po slastné akci zůstaňte ležet a dívejte se na hvězdy. Lechtání větru na holé kůži a sametová tma vás vyladí do romantické nálady.

http://gty.im/905563696

V houpací síti


Uvelebte se na boku a přizvěte k sobě partnera zezadu. Začněte jemně pohybovat boky dozadu a vpřed, čímž závěsné lůžko rozhoupáte. Milostné kolébání bude o to slastnější, že vám síť při sexu nedovolí žádné prudké pohyby.

Na loďce


Půjčte si na přehradě veslici, doklouzejte po hladině doprostřed vodní plochy, opatrně se natáhněte na dno lodi a pozvěte milého na prohlídku své intimní kajuty. Sluneční paprsky a šplouchání vody o boky plavidla vám zařídí opojný pocit, že si užíváte léta naplno. Bonus: Po dovádění můžete skočit do vln!

Ve stanu


Lehněte si na záda do partnerova spacáku, který je pravděpodobně prostornější než ten váš, a navrhněte, že se do pytle zkusíte vtěsnat oba. Až zapnete zip, budete k sobě tak těsně přimáčknutí, že si budete moct dovolit jen nepatrné pohyby. Tiskněte natažené nohy k sobě, aby si váš klitoris užil blaho.

Tip navíc: Pláž, to je přece naprosto jasná volba!


http://gty.im/669801130

 

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25