Rozchod není nikdy žádná zábava. A asi neexistuje způsob, jak se rozejít s graciíí. Vybraly jsme pro vás ty nejhorší rozchodové věty, které známe:

1. Nemám čas

„Jsem teď hodně zaneprázdněný…. Mám fakt hodně práce… Není ten správný čas…“ Variant je nespočet. Z této konečné věty byste si měla vzít to, že to myslí vážně, protože když začne s vymlouvat na čas, nemá o vás zájem. Bohužel. Nenechte se oklamat, občas si chvilku najde na rychlovku s vámi, ale to už není o vztahu, ale o zneužívání vašich citů.


2. Nejde tak úplně o tebe, ale o mě…

Věčná klasika, kterou si vyslechnete doplněnou dalšími frázemi. Jde jen o zdůraznění toho, abyste si nebrala vinu na sebe, ale to tak úplně nejde. Po každém rozchodu rešíme, co jsme udělaly špatně, co jsme mohly udělat lépe…


3. Nedávám ti to, co si zasloužíš

Toto je jedna z nejkrásnějších rozchodových hlášek. Muž vám dává volnost, abyste si mohla najít někoho lepšího, kdo vám dá vše, po čem toužíte. Zní to skoro romanticky, ale už jste někdy slyšela muže říct, že ostatní jsou lepší než on? Jednoduše chce si rozchod ulehčit a vyjít z něj jako ten super chlápek.


4. Nejsem připravený na vztah

Aby tato věta nebyla jen prázdnou frází, ale pravdivým vysvětlením rozchodu, bylo by nutné doplnit „s tebou“.  Po rozchodu s touto hláškou, často zjistíte, že je váš ex za pár měsíců zasnoubený a čeká rodinu.


5. Budeme kamarádi

Tak tohle vážně milujeme. Už se vám stalo, že by to mohlo fungovat? Je to jen hra, kdy se oba snaží, ale stejně se zbytečně zraňují. Za pár let možná, ale hned to prostě nejde!


6. Beze slov

To není tak úplně fráze, ale bohužel častý mužský manévr. Nechat to tzv. vyhnít. Potkáváte se méně, zprávy posílá jednou za x dní, nevolá… Bez řečí, bez vysvětlení… Konec si musíte domyslet!


Jaký byl váš nejhorší rozchod?


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:07