Že tyhle činnosti se sexem nesouvisejí? Přesto vás s milým nažhaví!


Přidělte mu smeták.


„Když s Petrem společně uklízíme, máme pak větší chuť na sex,” tvrdí pětadvacetiletá servírka Viktorie. Není sama. Z nedávné americké studie vyplynulo, že páry, které spolu často konají domácí práce, jsou v peřinách výkonnější. V těle se při vytírání podlahy rozproudí krev a podobně jako při cvičení se vyplaví hormony dobré nálady (rozhodně víc než při společném kysnutí před televizí).Konejte dobro.


„Nejvíc jsem po něm toužila, když jsme spolu našli zatoulané štěně a on se rozhodl, že si ho nechá,” prohlašuje třicetiletá koncipientka Eva. Vážně platí, že když spolu podniknete cokoli nesobeckého, citově se sblížíte, což se projeví prudší touhou. Odvezte do útulku tašku zvířecího krmiva nebo nakupte hračky a podarujte jimi obyvatele dětského domova. Není to sice tak vzrušující, jako když drahý jen v nátělníku myje vanu, ale laskavý chlapík vás určitě bude přitahovat víc než do sebe zahleděný necita.Soutěžte spolu.


„Nejlepší sex? Po volejbalu,” míní dvacetiletá studentka Dita. V zápalu boje se vám v těle vylučují stejné chemikálie jako při sexu. Jen si vybavte, jak příjemné vzrušení vás zaplaví, když milého krutě porážíte třeba v člověče, nezlob se nebo v badmintonu. Vsaďte se, který z vás dřív přeplave rybník, soutěžte o hezčí hrad z písku nebo o lepší vlastní recept na koktejl. Zažijete spoustu legrace.


  11:38,  aktualizováno  25. března 2019 19:24