Krajka na prádle, které mi přítel nadělil, trochu „kousala“, ale co to bylo proti jehličí, které se mi během milování pod stromečkem zabodávalo do celého těla...

S manželem Jakubem nás čekaly první společné Vánoce, ale na večeři jsme byli pozváni k jeho rodičům. Nakoupil dárky, sám je zabalil, jen je zapomněl popsat, takže u stromečku trochu tápal. Dárek pro otce byl v pořádku. Renonc nastal, až když Kubův bratr vybalil dámskou kabelku, sestra boxerské rukavice a jeho matka začala tahat ze svého balíčku cosi černého. Vypadalo to na sadu psích vodítek. Mně ale brzy došlo, že jde o erotický „oděv“ sestávající pouze z řemínků, a také komu byl určen. Kuba naštěstí matce vysvětlil, že to Ježíšek nějak popletl a dárek dostane později. Měla jsem co dělat, abych nevybuchla smíchy.

Vynahradila jsem si to v autě cestou domů. „Prosím tě, co tě to napadlo kupovat mi takovýhle sado-maso model? Tobě se to vážně líbí?“ Kuba pokrčil rameny: „Chtěl jsem ti koupit něco rajcovního, ale styděl jsem se jít do sexshopu. Tak jsem poprosil kolegu z práce, ať mi pro tebe něco vybere. No a přišel s tímhle... Chtěl jsem ti to dát jenom jako fór.“ Doma na mě pak čekaly dárky úplně jiného ražení, které přesně vystihovaly romantickou duši mého manžela – i když krajkové sexy prádélko se tam také našlo. A tak jsem ho hned vyzkoušela. Padlo mi skvěle, jen krajka trochu „kousala“, ale co to bylo proti jehličí, které se mi během milování pod stromečkem zabodávalo do celého těla. To teprve bylo sado-maso. Kam se hrabou řemínky!


  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:01