Vyzpovídali jsme sedm mužů a přinášíme jejich originální výpovědi. O čem v sexu sní?

„Chci všechno“

Jsem hrozně náročný. Toužím po dokonalé ženě, která mě uspokojí opravdu vždycky a všude. Bude smyslná a hravá, něžná i dravá zároveň. Chci střídat polohy, v každé si chvilku užít a šup na jinou. Přesunovat se různě po bytě, z vany na křeslo, opřít se o linku... Možná to působí, že ani pořádně nevím, co chci, ale já mám docela jasno. Naprosto všechno, urvat si z toho sexu, co to jen jde.

Martin, 32 let


„Proč nekřičí?“

Chci, aby u toho partnerka křičela. Aby řvala, nadšením i bolestí, ale hlavně aby proboha nemlčela. Už jsem jí o to říkal, dokonce jsem ji doslova prosil, snad stokrát. Vždycky má ale pusu na zámek. Přitom já toužím po uřvané hysterce, která prostě dá průchod emocím.

Daniel, 35 let„Milovat se na balkoně“

Možná jsem ještě nevybouřený, ono se ani v těch mých pětadvaceti není čemu divit, ale rád bych zkusil sex na veřejnosti. Užít si na mém miniaturním balkoně, pod kterým sousedi venčí svoje ještě miniaturnější psíky, aby se o tom pak dlouho povídalo v celé čtvrti. Jednou jsem se miloval v bazénu, ale tajně, takže jsem si to moc neužil. Mým tajným přáním je, aby se o tom všude vědělo.

Jan, 25 let


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:47