Ona vlastně až tak tajná být nemusejí. Ovšem kdo by si pomyslel, že tím chřestem něco naznačujete?

Nutkání objevit zázračnou látku, která by mužům zajistila nekonečnou erekci a ženám zase snadné uspokojení, je staré jako lidstvo samo. Už pravěcí lidé věřili, že některé byliny mají takřka zázračnou moc. Římané by nás zasvětili do příprav pokrmů z pohlavních žláz mohutných savců a do nápoje by nám přisypali něco málo mletého prášku z buvolích či nosorožčích rohů.

Sex z rukou vědců


V České republice se poruchy erekce týkají zhruba jednoho milionu mužů. Čtyři pětiny z nich o svém problému nikdy nemluvily a jen každý dvacátý muž se odhodlá navštívit sexuologa. Nedokonalost erekce u muže nebo slabé vzrušení u ženy mohou mít řadu příčin, od různých stresů a obav ze selhání až po vážná onemocnění např. prostaty a velmi často je třeba poradit se s lékařem.

Sexshopy a lékárny přetékají gely, krémy a tabletami, které údajně zajistí sex jako nikdy předtím. Mezi nejúspěšnější a nejlépe hodnocené prostředky pro podporu erekce patří např. Naxin nebo Eregma Power, afrodiziakálně působí BOOM či Hard Wood, jako přírodní viagra se označují Maca, Quatro Klas, Star Men nebo Vasogen. Na naši touhu však zabírá i řada běžně dostupných bylin či jídel. Některé dopomohou trvalejší erekci, druhé zvětšují sexuální apetit.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49