Sex už dávno není tabu. To, o čem se ještě před deseti, dvaceti lety mluvilo jen šeptem, přichází dnes běžně na přetřes mezi kamarádkami u sklenky vína či mezi chlapíky na golfu. Žijeme zkrátka sexem...

A existuje čím dál tím víc dvojic, které se nebojí experimentovat. Anální sex nebo používání všelijakých pomůcek je v mnoha případech běžnou součástí intimní chvíle, mnozí si zkusili radovánky ve trojce a ti úplně nejodvážnější zabrousili dokonce na místo, které ještě pořád zavání exotikou a tajemstvím – mezi swingers.Patřím mezi ně i já.

Přiznám se, že když s tímhle návrhem můj partner přišel, zaváhala jsem. Hlavou se mi honila spousta otázek, které by napadly asi každou ženu: „To už mu nestačím? Chce mi být nevěrný! On mě chce předhodit jiným chlapům? Co to na mě zkouší?“Měla jsem ale tolik rozumu, že jsem je nevyslovila. Místo toho jsem vykouzlila svůdný úsměv a odvětila jakoby nic: „To je báječný nápad, miláčku,“ a odvlnila se do svého budoáru, abych si o téhle kratochvíli zjistila něco víc.


S partnerkou to vyjde levněji

Kdepak asi taková hnízda rozkoše jsou, přemítala jsem a dala se do internetového průzkumu. Brzy jsem zjistila neuvěřitelné věci! Jeden takový klub třeba tvrdí, že přijít může kdokoli, nikdo není brán jako ošklivý, všichni jsme přeci lidé. Jiný se naopak pyšní tím, že je pouze pro ‚mladé a krásné‘, zato ovšem nabízí odvoz v luxusní limuzíně, vždy do jiné milionářské vily v Praze. Další tvrdí, že si můžete zajít jen na kávu, a pokud netoužíte po sexu, nikdo vás nevyvede. Ale jedno mají společné, ženy mohou přijít sólo a často zadarmo. To sólo muži jsou vítáni pouze někde a za tučný peníz. Aha, tak proto tam ten můj nechce jít sám!


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:22