Venku nám konečně začala pravá zima. Zimní období má svá kouzla, ale ideálně, když jste na svahu a oslňujete svým lyžařským uměním. Romantické procházky vypadají tak, že se slečna klepe zimou, má rudý nos a v ruce kapesník. To není úplně ideální kombinace na okouzlení pana Božského. Co myslíte?

A co takové rande doma? Pěkně v teple, s lahví dobrého sektu. Ať se venku třeba „čerti žení“, vám bude krásně. Máme pro vás pár tipů na takovéto „domácí randění.“

1) Film


Každá z nás si pod pojmem filmové rande představí něco jiného. Pokud je váš vztah na začátku, máte vyhráno. Váš vyvolený se podívá na vše, co si jen budete přát. Pro něho je nejdůležitější, že vás může obejmout a dívat se s vámi. Takže ať si vyberete Titanic po „třistapadesátéosmé“ nebo „béčkový“ horor, bude nadšen.

Dlouhodobé vztahy vyžadují ústupky i z vaší strany. Teď už ho těžko utáhnete na romantickou komedii. Vybral „akční husťárnu“? Podívejte se s ním, sem tam poznamenejte, že je to „fááákt nabušená kára“ a jeho obdiv máte zaručen.

Tak či tak, budete se dívat spolu, budete v jeho objetí - a o to přece jde!

2) Hry


Ne nadarmo se říká, že „kdo si hraje, nezlobí“. Toto oblíbené přísloví čím dál více používají muži ve zralém věku. Je to jejich obrana pro vášeň v konzolových hrách. A vy ji budete s radostí podporovat, protože je to opravdu zábavné a ještě spálíte několik stovek kalorií.

Připravte se, hrajeme! Pohodlné oblečení a ovladač do ruky. Vraťte se na chvilku do dětských let a užijte si střílečku, sjíždění divoké řeky atd… V tuto chvíli si nedovedete sama sebe představit, ale věřte, že v jeho očích stoupnete o sto procent. Každý chlap si přeje mít doma parťáka na hraní.

  19:00,  aktualizováno  31. března 14:11