Ne, neděje se to jenom ve filmu. I ve skutečnosti můžete zažít výbuch slasti společně. Stačí vyzkoušet následující triky.

Co může být lepšího než nádherný orgasmus? Samozřejmě nádherný společný orgasmus! Jenže dá se vůbec něco takového zažít? Není synchronizované vyvrcholení náhodou jenom mýtus podporovaný pornofilmy i romantickými bijáky? Když vidíte herce, jak svorně vydechnou, nejspíš si v duchu říkáte: „To určitě.“ Ono se to ale vážně dá zažít. I když je k tomu potřeba dost plánování a sebekontroly. Výsledek ovšem stojí za to.


Chce to klid

Spousta lidí si myslí, že synchronizovaný orgasmus je věda asi jako kvantová fyzika. Je pravda, že budete potřebovat dost času a trpělivosti – hned při prvním pokusu to totiž nejspíš nevyjde. Vyplatí se být domluvení, o co usilujete, a na cestu za současným vyvrcholením se vydat ve chvíli, kdy jste oba odpočatí, bezstarostní a naladění na erotické experimentování. Jestli vám chybí trpělivost a ještě nikdy jste slastí nezavzdychali současně, určitě to neznamená, že váš sexuální život za nic nestojí.


Tuhle zkušenost nemá spousta párů. A posedlost perfektně sladěnou slastí vám při milování spíš uškodí, než pomůže, protože spolehlivě zruší erotické napětí. Pokud uvěříte, že jedině společné vyvrcholení je to „správné“, ocitnete se pod tlakem a jednoho z vás nebo oba přestane sex bavit. Radši vysněný zážitek berte jenom jako třešničku na dortu, který chutná už sám o sobě. Zkuste se držet následujících tipů a uvidíte, co se stane…