Jak zařídíte, aby váš další přítel v řadě už konečně stál za to? Internet vám pomůže poznat, jestli máte ztrácet s novým objevem čas.


Zvyšte svou cenu


Jak zařídíte, aby váš další přítel v řadě už konečně stál za to? Využijte vztahový mezičas a svou přebytečnou energii na vzdělávání, zpevnění postavy, nové koníčky nebo třeba nabírání zkušeností v zahraničí. Když vás bude život bavit, začnete vyzařovat pohodu a přitáhnete k sobě ty pravé lidi.

Tip: Najděte si stáže, výměnné pobyty a pracovní místa po celé Evropě. Rodilé mluvčí, s nimiž zase můžete v Česku výměnou pilovat jazyky.Srovnejte si život


Tohle si dopřejte, až se vlastní či nevlastní vinou zařadíte mezi nezadané. Než opět nabídnete svůj šarm na seznamovacím trhu, zjistěte, jaké jsou vaše vášně. Chcete na dovolené dělat od rána do večera, co chcete, třeba celý den prolézat trhy nebo hltat na pláži romány, a ještě posunout svůj život dál? Nechcete jet sama a kamarádky zrovna nemají čas? Stále více žen tvrdí, že po sólové dovolené se cítily nejvíc odpočinuté a snáz si urovnaly priority a získaly nadhled.Jak začít novou lásku


Internet vám pomůže poznat, jestli máte ztrácet s novým objevem čas. Některé ženy zavádějí před schůzkou nový rituál. Než se vykoupou, oholí si nohy a nalíčí se, zadají jméno nápadníka do Googlu. Když zjistí, že objev fandí indickému filmu, mohou si nastudovat, co se v Bollywoodu děje nového, a získají téma k hovoru i příležitost oslnit. Pokud ale odhalí, že adept má v přátelích na Facebooku padesát blondýn a na videu na YouTube líbá tři z nich, mohou mu rovnou napsat, že ulehly s angínou a nedorazí.


  10:24,  aktualizováno  31. března 2019 13:42