Zeptali jsme se vás:Míváte někdy sny, ze kterých se probudíte zpocená a plná touhy?

Večer před spaním jsme si s přítelem povídali o jeho bývalých a mně se pak v noci zdálo, že mám sex s jednou z nich, kterou jsem osobně znala. Bylo to docela příjemné a pak jsem se probudila tím, že na mě dorážel přítel, který ležel vedle mě. Takže jsem nakonec měla jakoby sex s jeho bývalou i s ním... Vyložila jsem si to tak, že není důvod žárlit na bývalky. Lucie (28)


Kdysi jsem byla zamilovaná do kolegy, se kterým jsem sdílela kancelář. Byl mladší a velmi mě přitahoval. Toužila jsem se s ním vyspat alespoň ve snu, jenže erotický sen jsem paradoxně neměla o něm, ale o jiném kolegovi, starším a nepříjemném, kterého jsem přímo nesnášela. A ať jsem na toho svého idola myslela před spaním sebevíc, nikdy se mi o něm nezdálo. Markéta (33)Už několikrát se mi zdálo o kamarádovi, se kterým chodím tančit. Hrozně mě vzrušuje a myslím, že já jeho taky, ale oba jsme zadaní, tak to držíme na uzdě. V tom snu tančil kamarád vedle mě nahý a bylo to fakt moc vzrušující. Potom jsme spolu šli do převlékárny... a zrovna v tu chvíli jsem se jako naschvál probudila. Asi mě moje podvědomí samo cenzurovalo. Johanka (27)


Nevím proč, ale erotické sny se mi moc nezdají. Naposled se na něj pamatuji, když jsem byla ještě malá, někdy na základní škole. Vracel se mi jeden sen, ve kterém jsem jela na koni, vlála mu hříva a já se na něm úplně vznášela. Tu jízdu jsem si opravdu užívala. No a za mnou jela parta kluků, taky na koních, kteří mě honili, ale já jim vždycky nějak ujela. Zuzana (38)

   18:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:33