Slovní spojení MILUJI TĚ říkají v romantických filmech neustále, ale kdy je ta správná chvíle je vyslovit ve vašem vztahu?

Vyznání lásky


V amerických seriálech a v romantických filmech si páry vyznávají lásku už po pár dnech vztahu. V našich končinách přistupujeme k tomuto slovnímu spojení trochu jinak. Často si uvědomujeme, že jsme opravdu byli zamilovaní až poté, co náš vztah skončil. Nebo ani jeden z páru nechce být ten první, kdo ona slova řekne, a tak čekáme a čekáme.Správný čas


Kdy tedy říct: Miluji tě? Ve chvíli, kdy neumíme jinak popsat či dát najevo, co k druhému člověku opravdu cítíte. Ale nepodceňujte váhu těchto slov, protože díky nim se můžete ve vztahu posunout výš nebo naopak propadnout. Vyznání lásky není bezvýznamný zvyk, ale výjimečná událost.


Čtěte také: Co čekat od muže v lásce a sexu podle jeho znamení zvěrokruhu?

Jak na to?


O svých citech mluvte v takových chvílích, kdy se na to skutečně cítíte. Nevybafněte své vyznání na partnera ve chvíli, kdy se věnuje něčemu jinému nebo zrovna přišel vyčerpaný z práce. Řekněte mu to při nebo po milování, kdy se oba věnujete opravdu jen sobě. Nebo si vyberte romantickou příležitost u večeře, při procházce, na dovolené… Jediné, co je opravdu nutné, abyste to tak vážně cítila.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:49