Když potřebujete: Něžně si povídat

Ženy považují sex za lepidlo lásky. Nejde vám jenom o orgasmus, ale taky o sblížení. Partner se po vyvrcholení cítí vyčerpaně a chce buď usnout, nebo si sednout s pivem k televizi. Proto s ním rozebírejte témata, která ho zajímají a nenutí moc přemýšlet.


¦ Mluvte o sexu. Tohle téma jsou chlapi ochotní rozebírat kdykoli a kdekoli. Povězte, co se vám při milování obzvlášť líbilo a co byste mohli vyzkoušet zase příště.

¦ Zmiňte jeho tělo. Zeptejte se ho třeba, jak přišel k té jizvě na rameni, nebo prohoďte, že má sexy postavu. Muž snáze udrží pozornost, když mluvíte právě o něm.

¦ Zapojte fantazii. Položte mu hravou otázku, například: „Chtěl bys být raději strážce majáku, nebo námořník?“ Čím praštěnější dotaz, tím líp. Jde o to, aby muži bylo jasné, že vám jde jen o lehkou uvolněnou konverzaci a že vlastně ani moc nezáleží na tom, co vám odpoví.


Když vás láká: Usnout mu v náručí

Po sexu je rozpálený, vyčerpaný a zpocený, takže mu další mazlení asi nepřipadá jako ten nejlepší nápad. Jestli si chcete užít ještě trochu láskyplné blízkosti, buďte mazaná!


¦ Otevřete okno, aby se v místnosti zchladil vzduch. Pak pusťte pohodovou muziku, aby bylo jasné, že teď už nejde o sex, nýbrž jen o odpočinek.

¦ Vezměte ho za ruku. Dlaň je plná citlivých nervových zakončení, a když ji stisknete nebo ji začnete laskat, zařídíte milému příliv oxytocinu a prolaktinu. Najednou po vaší blízkosti zatouží a možná se k vám dokonce i sám od sebe něžně přitulí.

¦ Když ho sevřete v pevném objetí, nejspíš se z něj za chvíli stejně vymaní. Po sexu většina mužů touží po pocitu volnosti. Nechte ho, ať si lehne tak, jak je mu to pohodlné. Pak se vedle něho natáhněte na bok a přehoďte přes něj jednu paži nebo mu vsuňte nohu mezi stehna.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:36